tv-haberleri

Paypal Türkiye Faaliyetlerini Neden Durdurdu ?

Paypal Türkiye Faaliyetlerini Neden Durdurdu ? 

Dünya üzerinde kullanılan ve en büyük online ödeme şirketlerinden birisi olan PayPal Türkiye'de ki faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Şirket dün kendi sayfasında konu ile ilgili açıklamaya yer verdi. Türkiye'de ki Paypal kullanıcıları ise bazı soruların yanıtlarını merak ettiler. Paypal türkiye de kapandı mı neden kapatıldı gibi sorular yanıt bekliyor. Bizde sizlere şirketin açıklaması ile birlikte Türkiye'de neden durduruldu hakkında bilgiler vereceğiz. Yetkililer sebebin BDDK’nın şirketin lisans başvurusunu reddetmesi olduğunu belirtiyor

PayPal Türkiye'den Neden Çekildi ?
Yetkililer Tarafından İnternette Yapılan Açıklama :

PayPal olarak Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.
6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye'deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır.

Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye'deki banka hesaplarına aktarabilirler.Belirtmek isteriz ki, PayPal'ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.

Müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.PayPal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. PayPal’a vermiş olduğunuz destek Türkiye’deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.

Gelecekte Türkiye’deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.

PAYPAL NEDİR ? 
Online bir ödeme şirketi olarak dünya üzerinde kullanılan sistem internet üzerinden çalışır. Kredi kartı olsun olmasın her türlü ödeme kolaylığı ve kullanılan para birimleri ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan online ödeme sistemidir.Paypal Türkiye Faaliyetlerini Neden Durdurdu ? Reviewed by Tv HABERLERİ on 18:34 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.