tv-haberleri

Atalay Demirci Hakkında Karar Verildi - Atalay Demirci Neden Tutuklandı

ATALAY DEMİRCİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ ÇIKTI 
Bir yarışma programında Fetullah Gülen tarafından desteklenerek birincilik elde eden Atalay Demirci terörle mücadele ekipleri tarafından tutuklandı. Sosyal medya hesaplarından darbecilere lanet yağdıran komedyenin özel yazışmalarında FETÖ terör örgütü hakkında konuşmalarına rastlandı. Sevenleri ise Atalay Demirci neden tutuklandı, Fetullah Gülen ile ilişkisi ne gibi soruları merak etti. Karar ne olacak tutuklu mu kalacak yoksa serbest bırakılacak mı merakla bekleniyor. Kendisi hakkında ne karar verilecek detayları buradan vereceğiz.

Atalay Demirci Hakkında Karar Verildi 
Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Demirci, emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesine getirildi. Savcılık sorgusunun ardından, "terör örgütüne üye olma" suçundan tutuklanmasıyla Ankara 4. Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Demirci, tutuklandı.

Atalay Demir Sosyal Medya Mesajları 

Komedyen Atalay Demirci'nin sosyal medyada darbe girişimi ile ilgili yazdığı mesaj "Anne Babasını küçük yaşta kaybetmiş ve Yetiştirme Yurtlarında büyümüş, yani Annesi de Babası da Devlet olan ve Devletin ekmeğini yiyerek büyümüş, küçük yaştan itibaren en ufak bir kötü alışkanlığa ya da illegal gruplara meyletmemiş, her zaman Allah'ın muhafazasını iliklerine kadar hissetmiş bir kardeşiniz olarak, şu an bu ithamlarla karşı karşıya kalmanın şoku ve üzüntüsü içerisindeyim. Söz konusu örgütle geçmiş yıllarda Okullarında ve Dersanelerinde işim gereği gösteriler yapmışlığım aşikardır. En az Ülkemizin yöneticileri, iş adamları, sporcuları, sanatçıları ve diğer kesimleri kadar temasım olmuştur. Safiyane niyetle sadece dinimi daha doğru yaşamama vesile olan insanların yönlendirmeleri neticesinde, bana bu anlamda da faydaları olmuştur. Yaptığım mesleğin zeka seviyesine yakışmayacak bir aptallığın içerisine düşmenin mahçubiyetini yaşamaktayım. Bu manada içinde bulunduğum durumun bir hata olduğunu kabullenmem ile birlikte, son zamanlardaki oluşan örgütsel yapının ve getirdiklerinin rahatsızlığını yaşamış ve yaşanan 15 Temmuz gecesi Fettullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benim de herkes gibi fikrim değişmiştir ve Ankara Kızılay Meydanına çıkıp bu hain terör örgütünü lanetlemiş ve kendi sosyal medya hesaplarımdan da örgütle ilgili görüşlerimi bildirmişimdir"Atalay Demirci Hakkında Karar Verildi - Atalay Demirci Neden Tutuklandı Reviewed by Tv HABERLERİ on 18:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.