tv-haberleri

Yunan Mitolojisinde Pandora'nın Kutusu Açılınca Umut Hangi Hayvan Şeklinde

Yunan Mitolojisinde Pandora'nın Kutusu Açılınca Umut Hangi Hayvan Şeklinde
Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında sorulan sorulardan bir tanesi olan "Yunan Mitolojisinde Pandora'nın Kutusu Açılınca Yayılan Kötülüklerden Geriye Kalan Tek Duygu Olan Umur Umut Hangi Hayvan Şeklinde ? " sorusunun yanını merak eden seyirci için soruyu cevaplıyoruz. Selçuk Yöntem sunumu ile gerçekleştirilen yarışmada 2 Kasım Çarşamba günü sorulan sorulardan birisi 30 Bin TL değerinde idi. Yarışmacı sorunun cevabını uzun süre düşündü ve çift joker hakkını kullandı. Bu soruyu geçebilecek mi ve para ödülünü alabilecek mi işte detaylar..

SORU "Yunan Mitolojisinde Pandora'nın Kutusu Açılınca Yayılan Kötülüklerden Geriye Kalan Tek Duygu Olan Umur Umut Hangi Hayvan Şeklinde ?

A )  Hüthüt Kuşu    B)   Arı    C)   Kelebek   D)  Uç Uç Böceği

CEVAP C)   Kelebek


Atv ekranlarında yayınlanan ve dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışmalarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile yine büyük beğeni topluyor. Bilindiği üzere yarışmada toplamda zorluk derecesine göre 12 soru yer alıyor. Yarışmacılara ise bu on iki soruyu yanıtlamak için tam 4 joker hakkı sunuluyor. Soruları bildikçe Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her yarışmacının garanti cebinde oluyor. Başarılı gidildiği takdirde yani 12. soruyu da doğru yanıtlandığında bir yarışmacının kazanacağı ödül tam olarak 1 Milyon TL olacak.


Yunan Mitolojisinde Pandora'nın Kutusu Açılınca Umut Hangi Hayvan Şeklinde Reviewed by Tv HABERLERİ on 20:28 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.