tv-haberleri

29 Mayıs 2016 Türkiye Karadağ Maçı Kaç Kaç Bitti, Maç Sonucu ve Goller

Türkiye - Karadağ Maçı Kaç Kaç Bitti, Maç Sonucu ve Goller 
A Milli takımımız hızlı ve başarılır bir şekilde Euro 2016 maçlarına hazırlanıyor. Bu akşam oynanacak olan Türkiye Karadağ maçı kaç kaç bitti maç sonucu ve golleri kimler attı gibi tüm detayları yine ilk ve anlık olarak bizden öğrenebileceksiniz. Hazırlık maçlarında rakiplere göz dağı vermek isteyen millilerimiz hem kendi özgüvenlerini kazanmak hemde boy göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Teknik adam ise ilk 11 kadrosu için bu maçlarda futbolcuları değerlendirme imkanı buluyor. Bu akşam Antalya'da rakibini ağırlayacak olan A milli futbol takımımıza başarılır diliyoruz.

Türkiye - Karadağ Maçı Saat Kaçta ? Hangi Kanalda 
Bu akşam oynanacak olan Türkiye Karadağ maçının detayları yayın saati ve kanalı aşağıdadır. Maç saatinden itibaren tüm detayları golleri burada bulabileceksiniz.

Maç : Türkiye - Karadağ 
Saat :  20:45
Kanal : ATV - Canlı 
Stat : Antalya Stadyumu
Hakem : Daniel Siebert
Maç Sonucu : Türkiye : 1 
                        Karadağ : 0 
Goller : DK. 94 Mehmet Topal

Maç Detayları :
7. Dakika Hakan Çalhanoğlu şutu direği sıyırdı.
9. Dakika tüm oyuncular ile rakip sahaya yüklendi Türkiye.
10. Dakia Türkiye Cenk ile gole çok yaklaştı.
17. Dakika Karadağ kalemizde gol arayışı.

İlgi Büyük ! Biletler Tükendi...
29 Mayıs Pazar akşamı oynanacak olan Türkiye - Karadağ hazırlık maçına vatandaşlarımız tarafından ilgi büyüktü. Biletler tükendi ve gözler şimdi maç saatine çevrildi. Muhtemel 11 kadrosunda kimler yer alacak teknik direktör kimlere görev verecek net olarak maç saatinde göreceğiz.

MUHTEMEL 11'LER
TÜRKİYE: Volkan Babacan, Hakan Balta, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Volkan Şen, Selçuk İnan, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Oğuzhan Özyakup, Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun

KARADAĞ: Vukasin Poleksic, Zarko Tomasevic, Marko Basa, Vladimir Rodic, Marko Simic, Nemanja Nikolic, Marko Bakic, Adam Marusic, Nikola Vukcevic, Fatos Beqiraj, Stefan Mugosa29 Mayıs 2016 Türkiye Karadağ Maçı Kaç Kaç Bitti, Maç Sonucu ve Goller Reviewed by Tv HABERLERİ on 14:32 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.