tv-haberleri

Hotmail Aç, Hotmail Kaydol, Email Aç

Hotmail Aç, Hotmail Kaydol, Email Aç

Tüm dünya üzerinde milyonlarca kişinin kullandığı ve gerek sosyal medya hesaplarını kayıt olurken gerek mail ile iletişim kurmak için bize gerekli olan e-posta adresleri büyük önem taşıyor. Hotmail kaydolma veya hotmail açma gibi konularda sıkıntı yaşayan okurlarımız için bu haberimizde detaylara yer verdik. Email açma işlemi aslında oldukça basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Hotmail kaydolma işlemlerini sizler için adım adım açıklamaları ile sunacağız. Sizde aşağıdaki adımları doğru şekilde yaptığınız da ücretsiz hotmail hesabı almış olacaksınız.

Hotmail Kaydolma ve Kayıt İşlemi 

1 - İlk olarak kayıt ekranına gelmek için HOTMAİL sayfasına gidin.
2 - Adınızı ve Soyadınızı girin.
3 - E-posta adresinizi belirleyin. Örneğin : birisi@hotmail.com
4 - Kendinize bir parola belirleyin ve yazın.
5 - Ülke ve Bölge seçeneklerinden uygun olanı seçin.
6 - Hemen altından doğu tarihinizi ve cinsiyetinizi girin. 
7 - Telefon numaranızı ve tüm bilgileri girin.
8 - Resimde gördüğünüz kodu girin ve doğrulayın.
9 - Microsoft sözleşmesini kabul edin. 
10 - En altta bulunan Hesap Oluştur bölümüne tıklayın.

  • Tüm bu işlemlerden sonra artık belirlemiş olduğunuz eposta adresiniz ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Mail alıp yollama işlemlerinin yanı sıra Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarını kayıt olma işleminde kullanabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz şifrenizi kimseyle paylaşmayın. 
  • Eğer şifre kısmında sorun yaşarsanız bu bölümde bir harf bir sayı kullanmaya özen gösterin. Adresinizi kolay hatırlayabileceğiniz bir şekilde belirleyin. Seçtiğiniz e-posta adresi daha önceden başka kişiler tarafından kullanılmış ise sizden farklı bir isim seçmeniz istenecektir. Farklı bir adres belirleyerek devam edebilirsiniz.Hotmail Aç, Hotmail Kaydol, Email Aç Reviewed by Tv HABERLERİ on 18:23 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.