tv-haberleri

İçine çeşitli bitkiler,çakıl taşları konulan akvaryum benzeri cam kavanozlara ne ad verilir

İçine çeşitli bitkiler,çakıl taşları, ağaç parçaları konularak yapılan ve günümüzde moda olan  akvaryum benzeri cam kavanozların adı nedir ?

Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında sorulan sorulardan bir tanesi olan "İçine çeşitli bitkiler,çakıl taşları, ağaç parçaları konularak yapılan ve günümüzde moda olan  akvaryum benzeri cam kavanozların adı nedir ? " sorusunun yanını merak eden seyirci için soruyu cevaplıyoruz. Selçuk Yöntem sunumu ile gerçekleştirilen yarışmada 25 Ekim Salı günü sorulan sorulardan birisi 60 Bin TL değerinde idi. Yarışmacı sorunun cevabını uzun süre düşündü ve çift joker hakkını kullandı. Bu soruyu geçebilecek mi ve para ödülünü alabilecek mi işte detaylar..

SORU İçine çeşitli bitkiler,çakıl taşları, ağaç parçaları konularak yapılan ve günümüzde moda olan  akvaryum benzeri cam kavanozların adı nedir ?

A )  Teraryum     B)  Antoryum     C) Aküba      D)  Kaladyum

CEVAP A )  Teraryum 

Atv ekranlarında yayınlanan ve dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışmalarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile yine büyük beğeni topluyor. Bilindiği üzere yarışmada toplamda zorluk derecesine göre 12 soru yer alıyor. Yarışmacılara ise bu on iki soruyu yanıtlamak için tam 4 joker hakkı sunuluyor. Soruları bildikçe Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her yarışmacının garanti cebinde oluyor. Başarılı gidildiği takdirde yani 12. soruyu da doğru yanıtlandığında bir yarışmacının kazanacağı ödül tam olarak 1 Milyon TL olacak.
İçine çeşitli bitkiler,çakıl taşları konulan akvaryum benzeri cam kavanozlara ne ad verilir Reviewed by Tv HABERLERİ on 21:47 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.