tv-haberleri

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Katılım ve Kullanım Şartları

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Katılım ve Kullanım Şartları
Reklamlarında sosyal medya emojilerini kullanmaya başlayan Turkcell Salla Kazan kampanyası ile abonelerine sürprizlere devam ediyor. Şimdi ise merak edilenlerden olan Salla Kazan kampanyasına nasıl katılırım, kullanım ve katılım şartları nelerdir hediye 10 GB internet kazanmak için ne yapmam lazım gibi detayları birlikte göz atalım. Eğer sizde Turkcell abonesi iseniz hemen bu kampanyaya katılıp dakika, sms veya internet kazanabilirsiniz. Emocanlar ile reklamlarda gördüğümüz salla kazan kampanyası ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında.

Salla Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim ?
Turkcell Hesabım uygulamasında Salla Kazan ekranında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun hareket algılama özelliği yoksa ilgili ekrandaki butona basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya dahilinde 28 Kasım – 1 Ocak tarihleri arasında her hafta farklı bir hediye kazanma şansınız bulunmaktadır. Her haftanın hediyesi için yukarıda anlatılan işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİLER 
- Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır. 

- Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir. Kampanyadan sadece Turkcell Bireysel Hazır Kart, Bireysel Faturalı ve Kurumsal Faturalı aktif, ses hattı aboneleri yararlanabilir.

- Data hatları kampanyadan yararlanamaz.Kampanya 28 Kasım 2016 günü başlar ve 2 Ocak 2017 saat 09.00'a kadar geçerlidir.Hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00'da yenilenir ve Pazar 23.50'ye kadar geçerli olur.

- Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

- İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

- Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar. Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.

- Hediye paketlerin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunmayan ve son 1 ay boyunca 1 dakikanın altında çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunmayan ve son 1 ay boyunca 1 dakika ve üstünde çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunan ve son 1 ay boyunca 250 dakika ve üstünde çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca üzerinde paket bulunmayan ve son 1 ay boyunca 250 dakikanın altında çağrı yaratmış aktif bireysel Hazırkart ses aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL’nin altında olan aktif bireysel ve kurumsal faturalı ses aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL ve üstünde olan aktif bireysel ve kurumsal faturalı ses aboneleri
Kampanya dahilinde verilen Fizy ve Turkcell TV+ faydaları için paketlerin standart özellikleri geçerlidir.

- Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Hesabım uygulaması üzerinden yapılabilecektir. 30 Kasım 2016 itibarıyla SMS ile de kalan sorgusu yapabilirsiniz.


Turkcell Salla Kazan Kampanyası Katılım ve Kullanım Şartları Reviewed by Tv HABERLERİ on 01:16 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.