tv-haberleri

Kurdoğlu Cemaati Lideri Kim, Kimlerden Oluşuyor

Kurdoğlu Cemaati Lideri Kim, Kimlerden Oluşuyor
TSK'da yapılandığı iddia edilen Kurdoğlu Cemaati lideri kimdir bu cemaat kimlerden oluşuyor gerçekten Türk Silahlı Kuvvetleri içinde örgütleniyorlar mı haberimizin devamında sizlerle. Hürriyet yazarı Mehmet Y. Yılmaz orduda Kurdoğlu cemaatinin yapılanmaya başladığını yazdı. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ülkede büyük sorunlar yaşanmasına sebep olan FETÖ terör örgütünden arındırılmaya çalışılan orduda yeni bir yapılanma olması ihtimali üzerinde duruluyor. Güçlü iddialarda bulunan Hürriyet yazarı askere yeni bir cemaat imamı geldiği yönünde kesin söylemlerde bulundu.

 Hürriyet Yazarı Mehmet Y. Yılmaz'ın Köşesinde Yazdıkları 
"Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, kendi dönemlerinde bu gruba bağlı askerlerin MİT raporları doğrultusunda temizlendiğini söylüyordu ama öyle görünüyor ki bu tam bir temizlik olamamış" dedi.

Milliyet Yazarı Tolga Şardan Cevap Verdi 
Öyle görünüyor ki TSK’da bu işleri yapan dairelerde bir başka “cemaat”etkin. Bunlara Kurdoğlu cemaati ya da grubu deniliyor, Nurcu bir cemaat bu. Liderleri Mehmet Kurdoğlu.

Kurdoğlu Cemaati Lideri Kim ?
Öyle görünüyor ki TSK’da bu işleri yapan dairelerde bir başka “cemaat”etkin. Bunlara Kurdoğlu cemaati ya da grubu deniliyor, Nurcu bir cemaat bu. Liderleri Mehmet Kurdoğlu.Kurdoğlu Cemaati Lideri Kim, Kimlerden Oluşuyor Reviewed by Tv HABERLERİ on 02:14 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.