tv-haberleri

Aşk Kafe Güler Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları

Aşk Kafe Güler Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları 
Star Tv ekranlarının en yeni programlarından birisi olan Aşk Kafe yarışmacıları ile de dikkat çekti. Ekran başındaki seyirci Aşk Kafe Güler kimdir,kaç yaşında boyu kilosu ve fotoğrafları gibi konuları merak etti. Farklı karakteri ve görüntüsü ile dikkat çeken Aşk Kafe yarışmacılarından Güler büyük beğeni topluyor. Bizde sizlere Güler hakkında tüm merak edilenleri bir araya getirdik. 8 gelin adayı arasından talibi gelen yarışmacı Aşk Kafe'ye girerek talibi ile görüşecek evlenme isteklerine karşılık nasıl cevaplar verecekler kimin için kim gelecek ilk bölüm ile 19 Eylül Pazartesi akşamı belli olacak.

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda gelin adaylarına talip gelen damat adayları istedikleri aday ile eve girip görüşecekler. Orada baş başa yemek yeme dans etme ve birbirlerini tanımak için sohbet etme imkanı bulacaklar. Sunucu Kemal Doğulu ise iki aday arasında can alıcı noktalara değinerek birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacak.

Aşk Kafe Güler Kimdir ? 
Star Tv programlarından birisi olan Aşk Cafe birbirinden güzel yarışmacılar ile dikkat çekti. Yeşim bu isimlerden birisi oldu. Bir insanda en önemli kriter karakterdir. Eğer sende karakterine güveniyorsan seni buraya bekliyorum diyen güzel yarışmacının kendisi hakkında detaylı bilgiler geldiğinde güncel olarak burada olacak. Özünde çok duygusal ama bir o kadarda sinirliyim. Kendime prens aramıyorum. Aşık olunca kedi gibi oluyorum bazen çok cazgır oluyorum. Maço erkeklerden hoşlanıyorum ama bana aşkım canım bitanem diyen erkekleri sevmiyorum. Yerine göre kıskançlığım var. Daha önce 2 senelik bir ilişkim vardı aldatıldım.

Adı : Güler
Yaşı : 23
Boyu : 1.73
Kilosu : 65
Mesleği : Kuaför

Aşk Kafe Yarışmacıları Gelin Adayları 
Birbirinden güzel yarışmacılar kısa sürede isimlerinden bahsettirecekler. Hepsi yarışmada farklı kriterlere göre damat adayı arayacaklar. Evde kızlar arasında çıkacak olan kavgalar ise diğer izdivaç programlarında yaşanan kavgalar ile aynı olacak. İşte Aşk Kafe yarışmacıları gelin adaylar ;

 aşk kafe şeyma
Aşk Kafe Şeyma 

 aşk kafe şulenur
Aşk Kafe Şulenur 

 aşk kafe naz
Aşk Kafe Naz

 aşk kafe nagehan
Aşk Kafe Nagehan 

 aşk kafe güler
Aşk Kafe Güler 

 aşk kafe yeşim
Aşk Kafe Yeşim 

 aşk kafe farima
Aşk Kafe Farima 

 aşk kafe serçin
Aşk Kafe Serçin


Aşk Kafe Güler Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları Reviewed by Tv HABERLERİ on 01:52 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.