tv-haberleri

Aşk Kafe Serçin Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları

Aşk Kafe Serçin Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları
İzdivaç programlarına bir yenisi daha eklendi Star Tv ekranlarında başlayacak olan Aşk Kafe adlı yarışmada ki Serçin büyük ilgi gördü. İzleyenler ise Aşk Kafe Serçin kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu gibi soruların yanıtlarını merak ettiler. Kemal Doğulu sunumu ile yapılacak olan programda birbirinden iddialı ve güzel 8 kadın kendilerine talip olan damat adaylarına şans verecekler. Kendilerine özel bir odada baş başa sohbet edip birbirlerine tanıyacaklar. 19 Eylül Pazartesi günü Aşk Kafe birinci bölüm ile ekranlarda olacak.

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda gelin adaylarına talip gelen damat adayları istedikleri aday ile eve girip görüşecekler. Orada baş başa yemek yeme dans etme ve birbirlerini tanımak için sohbet etme imkanı bulacaklar. Sunucu Kemal Doğulu ise iki aday arasında can alıcı noktalara değinerek birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacak.

Aşk Kafe Serçin Kimdir ? 
Star Tv programlarından birisi olan Aşk Cafe birbirinden güzel yarışmacılar ile dikkat çekti. Yeşim bu isimlerden birisi oldu. Bir insanda en önemli kriter karakterdir. Eğer sende karakterine güveniyorsan seni buraya bekliyorum diyen güzel yarışmacının kendisi hakkında detaylı bilgiler geldiğinde güncel olarak burada olacak. Ana kuzusu olmayan kişilerden hoşlanıyorum kendi ayakları üzerinde durabilen adam gibi adam arıyorum. Yıllardır aradığım erkeği arıyorum ne istediğini bilmeli bir erkek. Hem aile tarafını hemde beni idare edebilmeli. Kararlı, çalışkan ve edepli olmalı. Bunun yanı sıra boyu benden kesinlikle uzun olmalı diyor.

Adı : Serçin
Yaşı : 32
Boyu : 1.78
Kilosu : 62
Mesleği : Satış sorumlusu


Aşk Kafe Yarışmacıları Gelin Adayları 
Birbirinden güzel yarışmacılar kısa sürede isimlerinden bahsettirecekler. Hepsi yarışmada farklı kriterlere göre damat adayı arayacaklar. Evde kızlar arasında çıkacak olan kavgalar ise diğer izdivaç programlarında yaşanan kavgalar ile aynı olacak. İşte Aşk Kafe yarışmacıları gelin adaylar ;

 aşk kafe şeyma
Aşk Kafe Şeyma 

 aşk kafe şulenur
Aşk Kafe Şulenur 

 aşk kafe naz
Aşk Kafe Naz

 aşk kafe nagehan
Aşk Kafe Nagehan 

 aşk kafe güler
Aşk Kafe Güler 

 aşk kafe yeşim
Aşk Kafe Yeşim 

 aşk kafe farima
Aşk Kafe Farima 

 aşk kafe serçin
Aşk Kafe Serçin


Aşk Kafe Serçin Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları Reviewed by Tv HABERLERİ on 17:04 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.