tv-haberleri

Aşk Kafe Naz Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları

Aşk Kafe Naz Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları
Yep yeni bir yarışma Star Tv ekranlarında başlıyor Aşk Kafe birbirinden güzel yarışmacıları ile dikkat çekiyor. Aşk Kafe Naz kimdir, kaç yaşında boyu ve kilosu gibi detaylar ise haberimizin devamında. Kemal Doğulu'nın farklı sunumu ile 8 kadın Aşk Kafe'de taliplerini bekleyecek. Damat adayları eve girerek hoşlandıkları adaylara duygularını dile getirecekler. Karşılık alamayan damat adayı evi terk edecek. Kafe'de baş başa vakit geçiren ve yemek yiyen adaylar birbirlerini tanıdıktan sonra devam edip etmeyeceklerinin kararlarını verecekler.

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda gelin adaylarına talip gelen damat adayları istedikleri aday ile eve girip görüşecekler. Orada baş başa yemek yeme dans etme ve birbirlerini tanımak için sohbet etme imkanı bulacaklar. Sunucu Kemal Doğulu ise iki aday arasında can alıcı noktalara değinerek birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacak.

Aşk Kafe Naz Kimdir ? 
Star Tv programlarından birisi olan Aşk Cafe birbirinden güzel yarışmacılar ile dikkat çekti. Yeşim bu isimlerden birisi oldu. Bir insanda en önemli kriter karakterdir. Eğer sende karakterine güveniyorsan seni buraya bekliyorum diyen güzel yarışmacının kendisi hakkında detaylı bilgiler geldiğinde güncel olarak burada olacak. Alışveriş yapmayı ve ev dekarosyonunu çok severim gerçek aşkı hissettiren birini arıyorum. Kendisi yarışmada ki Farima'nın ablası. İki kardeş bir yarışmada yarışacak biraz heyecan olsun istedik diyorlar.

Adı : Naz
Yaşı : 30
Farima'nın Ablası
Boyu : 1,76
Kilosu : 63
Mesleği : İç MimarAşk Kafe Yarışmacıları Gelin Adayları 
Birbirinden güzel yarışmacılar kısa sürede isimlerinden bahsettirecekler. Hepsi yarışmada farklı kriterlere göre damat adayı arayacaklar. Evde kızlar arasında çıkacak olan kavgalar ise diğer izdivaç programlarında yaşanan kavgalar ile aynı olacak. İşte Aşk Kafe yarışmacıları gelin adaylar ;

 aşk kafe şeyma
Aşk Kafe Şeyma 

 aşk kafe şulenur
Aşk Kafe Şulenur 

 aşk kafe naz
Aşk Kafe Naz

 aşk kafe nagehan
Aşk Kafe Nagehan 

 aşk kafe güler
Aşk Kafe Güler 

 aşk kafe yeşim
Aşk Kafe Yeşim 

 aşk kafe farima
Aşk Kafe Farima 

 aşk kafe serçin
Aşk Kafe Serçin


Aşk Kafe Naz Kimdir, Boy Kilo ve Fotoğrafları Reviewed by Tv HABERLERİ on 17:16 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.