tv-haberleri

Kısmetse Olur Deniz Bozkurt Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı

Kısmetse Olur Deniz Bozkurt Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı 
Kanal D ekranlarının sevilen ve takip edilen yarışması Kısmetse Olur yeni sezonu olan 2. Sezon ile ekranlarda yerini aldı. Yeni yarışmacıların kimler olduğu uzun süre merak edildi. Bizde sizlere yeni gelin adaylarından olan Deniz Bozkurt kimdir kaç yaşında boyu ve kilosu gibi detayları vereceğiz. İlk sezonun ardında yeni isimleri görenler yarışmacılar hakkında detayları merak ettiler. Kısmetse Olur Deniz Bozkurt kimdir en çok merak edilenler arasında yerini alırken detayları sizler için bir araya getirdik. Etkili bir şekilde eve giriş yapan güzel isim Deniz Bozkurt dikkatleri üzerinde topladı.

Kısmetse Olur Deniz Bozkurt Kimdir
Kısmetse Olur 2. Sezon damat adaylarından birisi olan Deniz Bozkurt ilk olarak kendisini tanıtırken şu sözlere yer verdi. Neşeliyim eğlenceliyim azıcık şımarığım ama inanın çok gerçekciyim benimle yaşayan adam yaşlanmaz. Ne mi arıyorum ; kendine güvenen neşeme neşe katacak beni biraz daha şımartacak yani kendim gibi birini arıyorum. Doğalım sadeyim yapmacık değil gerçek biriyim.

Adı Deniz Bozkurt
Yaş : 28
Boyu : 1.83
Kilosu : 76
Mesleği : 

Dövmelerimi seviyorum sanatı vücudumda taşımayı seviyorum. Aradığım aşkı bulamadım daha önce sevdim ama aşık olamadım. Aşk ile sevmek başka şeyler aşık olama konusunda daha ulaşamadım. Aşk hissedilen ve daha derin yaşanan birşey. Daha öncekilerden ayrıldığıma göre demek ki aşık olamamışım. Umarım burada aradıklarımı bulabilirim. Şımarık ama bir o kadar gerçekçi bir insanım aradığım adam benim gibi olmalı beni her an anlayabilmeli ve şımartabilmeli.


KISMETSE OLUR 2. SEZON GELİN ADAYLARI
 kısmetse olur didem


 kısmetse olur deniz

 kısmetse olur gamze

 kısmetse olur hazal

 kısmetse olur rabia

 kısmetse olur serap

 kısmetse olur aycan

KISMETSE OLUR 2. SEZON DAMAT ADAYLARI
 kısmetse olur ceyhun

 kısmetse olur aykut

 kısmetse olur gökhan

 kısmetse olur tolga

 kısmetse olur şahin

 kısmetse olur onur

Semih Kurtulmuş

Adana Özkızıltaş
Kısmetse Olur Deniz Bozkurt Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı Reviewed by Tv HABERLERİ on 21:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.