tv-haberleri

Kısmetse Olur Şahin Nart Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı

Kısmetse Olur Şahin Nart Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı 
Kanal D ekranlarının sevilen ve takip edilen yarışması Kısmetse Olur yeni sezonu olan 2. Sezon ile ekranlarda yerini aldı. Yeni yarışmacıların kimler olduğu uzun süre merak edildi. Bizde sizlere yeni gelin adaylarından olan Şahin Nart kimdir kaç yaşında boyu ve kilosu gibi detayları vereceğiz. İlk sezonun ardında yeni isimleri görenler yarışmacılar hakkında detayları merak ettiler. Kısmetse Olur Şahin Nart kimdir en çok merak edilenler arasında yerini alırken detayları sizler için bir araya getirdik. Etkili bir şekilde eve giriş yapan yakışıklı isim Şahin Nart dikkatleri üzerinde topladı.

Kısmetse Olur Şahin Nart Kimdir
Kısmetse Olur 2. Sezon damat adaylarından birisi olan Şahin Nart ilk olarak kendisini tanıtırken şu sözlere yer verdi. Çok kıskanç biriyim kıskanılmayı da seviyorum eğer karşımda ki insan bana güvenmiyorsa yada ben ona güvenmiyorsam tam bir paranoyak oluyorum. Hayalimde ki kadın kendi ayakları üzerinde durabilen öz güvenli ve güçlü karakterde olmalı benim için aşk ilk görüşte değil her görüştü olmalı. Çünkü aşk tutkudur aşkı bulmaya geldim.

Adı Şahin Nart
Yaş : 25
Boyu : 1.66
Kilosu : 76
Mesleği : Uzman satış danışmanı

İstanbul yaşıyorum uzman satış danışmanlığı yapıyorum. Burada hayatımın kadının bulacağıma inanıyorum burada kendimi evliliğe hazırlayacağım. Aşk karşındakini her şeyi ile kabul etmektir. Hataları ile ve kötülükleri ile tamamen kabul etmektir. Aşırı ilgiden çok hoşlanırım gerek yanımdayken gerekse uzakta iken benimle ilgilenmeli. Sevdiğim kadınla sürekli haberleşmeli ve iletişim içinde olmalıyım. Sağlam karakterli ve hoş bir bayanla tanışma dileğiyle geldim.


KISMETSE OLUR 2. SEZON GELİN ADAYLARI
 kısmetse olur didem


 kısmetse olur deniz

 kısmetse olur gamze

 kısmetse olur hazal

 kısmetse olur rabia

 kısmetse olur serap

 kısmetse olur aycan

KISMETSE OLUR 2. SEZON DAMAT ADAYLARI
 kısmetse olur ceyhun

 kısmetse olur aykut

 kısmetse olur gökhan

 kısmetse olur tolga

 kısmetse olur şahin

 kısmetse olur onur

Semih Kurtulmuş

Adana Özkızıltaş
Kısmetse Olur Şahin Nart Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı Reviewed by Tv HABERLERİ on 21:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.