tv-haberleri

Kısmetse Olur Merve Yurdakul Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı

Kısmetse Olur Merve Yurdakul Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı 
Kanal D ekranlarının sevilen ve takip edilen yarışması Kısmetse Olur yeni sezonu olan 2. Sezon ile ekranlarda yerini aldı. Yeni yarışmacıların kimler olduğu uzun süre merak edildi. Bizde sizlere yeni gelin adaylarından olan Merve Yurdakul kimdir kaç yaşında boyu ve kilosu gibi detayları vereceğiz. İlk sezonun ardında yeni isimleri görenler yarışmacılar hakkında detayları merak ettiler. Kısmetse Olur Merve Yurdakul kimdir en çok merak edilenler arasında yerini alırken detayları sizler için bir araya getirdik. Etkili bir şekilde eve giriş yapan güzel isim Merve Yurdakul dikkatleri üzerinde topladı.

Kısmetse Olur Merve Yurdakul Kimdir
Kısmetse Olur 2. Sezon damat adaylarından birisi olan Merve Yurdakul ilk olarak kendisini tanıtırken şu sözlere yer verdi. Hayatta bazı prensiplerim vardır gereksiz samimiyetlerden hiç hoşlanmam adam dediğin oturaklı olmalı ve söylediği söz yerini bulmalı en az da benim kadar kültürlü ve zeki olmalı. Kadın ile üç şey yapabilirsin onu sevebilirsin, onun için acı çekebilirsin ve onu yazabilirsin. Beni baştan sona yazacak birini arıyorum. O sen olabilirsin...

Adı Merve Yurdakul
Yaş : 28
Boyu : 1.83
Kilosu : 76
Mesleği : 

Evlenmeye geldim her şey nasip kısmet nasibimi arıyorum aslında kafamda tasarladığım bir erkek modeli yok. Dört mevsim gibi bir erkek arıyorum aynı anda terletmeli ve aynı anda ferahlatmalı mesela. Oğlak burcuyum burç özelliklerini taşıyorum. Sözünde duran karakterli ve namuslu bir aday il karşılaşırsam neden olmasın. Burada herkes kısmetini aramaya geldi.


KISMETSE OLUR 2. SEZON GELİN ADAYLARI
 kısmetse olur didem


 kısmetse olur deniz

 kısmetse olur gamze

 kısmetse olur hazal

 kısmetse olur rabia

 kısmetse olur serap

 kısmetse olur aycan

KISMETSE OLUR 2. SEZON DAMAT ADAYLARI
 kısmetse olur ceyhun

 kısmetse olur aykut

 kısmetse olur gökhan

 kısmetse olur tolga

 kısmetse olur şahin

 kısmetse olur onur

Semih Kurtulmuş

Adana Özkızıltaş
Kısmetse Olur Merve Yurdakul Kimdir, Boyu Kilosu ve Yaşı Reviewed by Tv HABERLERİ on 21:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.