tv-haberleri

Kısmetse Olur Arif Kimdir, Kaç Yaşında Boy Kilo

Kısmetse Olur Arif Kimdir, Kaç Yaşında Boy Kilo
Ekranların sevilen izdivaç programlarından birisi olan Kısmetse Olur yeni bölümü ile yine ilgi odağı oldu. Eve yeni giriş yapan isim olan Arif kimdir kaç yaşında boy kilo gibi bilgiler ise merak edilenler arasında yerini aldı. Elenen isimlerin ardından eve yeni yarışmacılar giriyor bilindiği üzere bu hafta ise eve giriş yapan aday Arif oldu. Her hafta olduğu gibi bu haftada eleme potasına girenler ve elenen isim belli oldu. Seda Akgül sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program gündeme tartışmaları ile ve aşkları ile gelmeye devam ediyor.

Kısmetse Olur XXX Kimdir
Bu akşam elenen ismin evden ayrılması üzerine yeni giriş yapan aday ise Arif oldu. Kısa sürede hem erkekler evinde hemde kızlar evinde tanışma faslına başlayan iddialı yarışmacı kendisinden söz etmeye başladı. İddialı bir şekilde adayları tanımaya çalışan ve evde ki atmosferi arttıracak gibi görünen yarışmacı kime aday geldi net olarak açıklamadı. Dobra bir insanım bir gelin adayı için geldim zamanı gelince açıklayacağım dedi. İşletmeci olan Arif yarışmada Rabia'ya aday olarak geldi 25 yaşında.

Adı : Arif
Yaşı : 25
Boyu : 1,19
Kilosu :  66
Doğum Yeri : Bursa

Aycan sorunu evde devam ediyor geçtiğimz hafta Onur ve Gökhan Aycan için karşı karşıya gelmiş ve tartışmışlardı. Onur ise hala Aycan için tek taraflı hislerine devam edeceğini dile getirdi. Aycan'a başka talip gelirse sonuna kadar savaşırım dedi.KISMETSE OLUR 2. SEZON GELİN ADAYLARI

 kısmetse olur didem kısmetse olur deniz

 kısmetse olur gamze

 kısmetse olur hazal

 kısmetse olur rabia

 kısmetse olur serap

 kısmetse olur aycan


KISMETSE OLUR 2. SEZON DAMAT ADAYLARI
 kısmetse olur ceyhun

 kısmetse olur aykut

 kısmetse olur gökhan

 kısmetse olur tolga

 kısmetse olur şahin

 kısmetse olur onur

Semih Kurtulmuş


Adana Özkızıltaş

Kısmetse Olur Arif Kimdir, Kaç Yaşında Boy Kilo Reviewed by Tv HABERLERİ on 01:56 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.