tv-haberleri

İşte Benim Stilim Aleyna Eroğlu Kimdir ? Kaç Yaşında Boyu ve Kilosu

İşte Benim Stilim Aleyna Eroğlu Kimdir ? Kaç Yaşında Boyu ve Kilosu
21 Kasım Pazartesi Tv8 ekranlarında ilk bölümü ile başlayan İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacılarından Aleyna Eroğlu kimdir kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. İlk bölümde tüm yarışmacılar teker teker podyuma çıktılar ve kendileri ile tarzları hakkında bilgiler verdiler. Birbirinden iddialı ve güzel isimler arasında yer alan Aleyna Eroğlu boyu ve kilosu gibi tüm detaylar merak edilmeye başlandı. Hem karakteri hemde güzelliği ile dikkat çeken isim yarışmada favori olabilecek kişiler arasında yerini aldı.

İşte Benim Stilim Aleyna Eroğlu Kimdir ?
Yeni sezonun etkili isimlerinden biri olan İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Aleyna 1996 Bursa doğumludur. 1,69 boyunda ve 43 kilo olan yarışmacı Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesi mezunudur. Oyunculuk ile de yakında ilgilidir. İşte Benim Sitilim Aleyna hangi filmde rol aldı diye merak edenler için Alayna 3 Kadın 3 Kader filminde rol almıştır. En tatlı ve en cimcime yarışmacı benim.En büyük hayalim birinci olup aileme bir ev almak dedi. Erkeklerin kankası durumunda olduğum için erkek arkadaşım yok.

Adı : Aleyna Eroğlu
Yaşı : 20
Boyu : 1,69
Kilosu : 43
Mesleği : Oyunculuk ve Moda
Doğum Yeri : Tunceli
Burcu : Kova

Öykü Serter sunumu ile İşte Benim Stilim yeni sezon 21 Kasım Pazartesi günü saat 15:00'da Tv8 ekranlarında yepyeni yarışmacıları ile başladı. Uzun süredir merak edilen yarışmacılar ve yeni sezon sürpriz jüri adayı olan Kerimcan Durmaz konusu da yanıt buldu. Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz haftanın bir günü İşte Benim Stilim jürileri arasında yerini alacak ve yarışmacılar hakkında görüşlerini dile getirecek.İşte Benim Stilim Aleyna Eroğlu Kimdir ? Kaç Yaşında Boyu ve Kilosu Reviewed by Tv HABERLERİ on 02:27 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by TV HABERLERİ © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.